Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

Słupski Budżet Partycypacyjny 2018
Urząd Miejski w Słupsku

GŁOSÓW  
7379 
259,261,245,195,159,47,99,307,116,340,196,238,232,241,237,385,453,425,669,665,455,1155
Głosowanie

Głosowanie zostało zakończone, trwa obliczanie wyników

 

WSPÓLNA SPRAWA, czyli zadania infrastrukturalne ogólnomiejskie

Zadanie Wartość
Martyna Grużewska 108 900 zł
Bogusław Golinowski 500 zł
TOMASZ DRZAZGOWSKI 500 000 zł
Górka Narciarza przez cały rok.    oczekujące , publiczne
Aleksander Jacek
498 500 zł
1
Dorota Marcinkowska
500 000 zł
2
Dominik Kwiatkowski
100 500 zł
3
Jolanta Słomian - Juszczak
489 021,20 zł
4
Maciej Macko
500 000 zł
5
Anna Świętochowska
500 000 zł
6
Jolanta Kapiszka
500 000 zł
7
Katarzyna Stawarska
500 000 zł
Serce dla Słupska    zgłoszone
8
Piotr Dąbrowski
112 350 zł
9
Adam Piekarec
500 000 zł
10
Robert Rodziewicz
500 000 zł
11
Wojciech Gajewski
495 500 zł

PRZYJAZNE OSIEDLE, czyli zadania infrastrukturalne lokalne

Zadanie Wartość
Paweł Szewczyk 300 000 zł
Mobilny trening obwodowy Okręg 2    zgłoszone
Tomasz Drzazgowski
200 500 zł
Marcin Wojciechowski 70 500 zł
Ewa Bajek 280 000 zł
Anna Potoczna 241 500 zł
Jerzy Skołysz 300 000 zł
12
Bogusław Dobkowski
300 000 zł
13
Marian Czerwonka
300 000 zł
14
Zygmunt Studencki
77 000 zł
15
Dorota Kruk
227 500 zł
16
Marcin Palacz
220 500 zł
17
Kamil Młynarkiewicz
300 000 zł
18
Anna Rożek
300 000 zł
19
Teresa Jolanta Konon
300 000 zł
20
Marek Sieradzki
300 000 zł
21
Elżbieta Bobińska-Flis
300 000 zł
22
Dorota Ciarka
300 000 zł
23
Andżelika Jończyk
300 000 zł
24
Adam Piekarec
300 000 zł
25
Anna Potoczna
296 000 zł
PSI WYBIEG Okręg 4    zgłoszone
26
Anna Kasprzyk
157 500 zł

AKTYWNY SŁUPSK, czyli zadania społeczne

Zadanie Wartość
27
Jolanta Karska
20 000 zł
28
MIECZYSŁAW KOZIŃSKI
7 000 zł
29
Sylwia Kosznik-Biernacka
37 500 zł
30
Beata Warcholak
25 500 zł
Psi Piknik    zgłoszone
31
Patrycja Stankiewicz
24 000 zł
32
Andrzej Chojnacki
28 000 zł
33
Kazimierz Duda
40 000 zł
34
Bożena Musznicka
40 000 zł
35
Wioletta Knapa - Przedborska
36 100 zł
36
Gabriela Keller-Janus
23 150 zł
37
Adrianna Oliwia Bartczak
27 000 zł
Złap formę na lato    zgłoszone
38
Jacek Mackus
35 500 zł
39
Iwona Zdybał
23 700 zł
40
Kamil Młynarkiewicz
40 000 zł
41
Aleksandra Młynarkiewicz
40 000 zł
42
Krzysztof Wiszniewski
40 000 zł
"AKADEMIA SENIORA"    zgłoszone
43
Wanda Lenc - Dziurawiec
40 000 zł
44
Mateusz Dynak
40 000 zł
45
PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI
40 000 zł
46
Sylwia Modzelewska
40 000 zł
47
Marcin Bilenda
35 000 zł
48
Anna Łanska
28 500 zł
49
Marta Szudobaj
26 500 zł
50
Joanna Kubacka
36 400 zł
Szkolenie AED i RKO    zgłoszone
51
Piotr Dąbrowski
39 500 zł
52
Małgorzata Wiszniewska
40 000 zł
Z Duchem Ulicy    zgłoszone
53
AgnieszkaPienkos
23 220 zł
54
Joanna Swornowska
9 850 zł
55
Małgorzata Burjan
23 300 zł
56
Małgorzata Łosiewicz
39 800 zł
57
Filip Jurgiewicz
39 999 zł
58
MONIKA ZIEMIENOWICZ
40 000 zł
59
Mikołaj Prynkiewicz
38 000 zł
60
Stanisław Frankiewicz
19 100 zł
61
Edyta Pudzianowska
40 000 zł
62
Joanna Kubacka
40 000 zł
Aktywizujemy Słupsk    zgłoszone
63
Martyna Grużewska
30 300 zł