Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

Słupski Budżet Partycypacyjny 2019
Urząd Miejski w Słupsku

 

WSPÓLNA SPRAWA, czyli zadania infrastrukturalne ogólnomiejskie

Zadanie Wartość
7/SBP/2019
KATARZYNA STAWARSKA
500 000 zł
46/SBP/2019
Kamil Młynarkiewicz
500 000 zł
5/SBP/2019
Anna Grzybińska
493 300 zł
24/SBP/2019
Ewa Chochuł
373 100 zł
14/SBP/2019
Jacek Borucki
489 021,20 zł
27/SBP/2019
Anna Świętochowska
500 000 zł
Średniowieczny gród    zgłoszone
Krzysztof Zaremba
0 zł
18/SBP/2019
Dorota Sykuła
463 977 zł

PRZYJAZNE OSIEDLE, czyli zadania infrastrukturalne lokalne

Zadanie Wartość
10/SBP/2019
Zofia Kowalska
50 500 zł
4/SBP/2019
Alina Jasiocha
290 500 zł
9/SBP/2019
Piotr Skulski
300 000 zł
Droga rowerowa do SP4 Okręg 2    zgłoszone
40/SBP/2019
Adam Piekarec
300 000 zł
39/SBP/2019
Adam Piekarec
300 000 zł
30/SBP/2019
HENRYK TOMASZEWSKI
300 000 zł
23/SBP/2019
Józef Maksyniuk
300 000 zł
8/SBP/2019
Witold Jaworski
300 000 zł
Rozbudowa Parku Street Workout Okręg 3    zgłoszone
29/SBP/2019
Maciej Jabłoński
100 451 zł
SEKUNDNIKI ŚWIETLNE Okręg 3    zgłoszone
51/SBP/2019
Dominik Kwiatkowski
100 500 zł
Aneta 295 500 zł
49/SBP/2019
Aneta Pilch
295 500 zł
45/SBP/2019
Kamil Młynarkiewicz
300 000 zł
Wskrzeszamy Jana Posmykiewicza! Okręg 4    zgłoszone
21/SBP/2019
Anna Jaworska
300 000 zł
37/SBP/2019
Jerzy Skołysz
300 000 zł

AKTYWNY SŁUPSK, czyli zadania społeczne

Zadanie Wartość
31/SBP/2019
Małgorzata Sokołowska
40 000 zł
33/BP/2019
Andżelika Jończyk
40 000 zł
3/SBP/2019
Alina Jasiocha
38 750 zł
20/SBP/2019
Marcin Bilenda
40 000 zł
36/SBP/2019
Henryka Głowińska
40 000 zł
48/SBP/2019
Aleksandra Młynarkiewicz
40 000 zł
15/SBP/2019
Iwona Zdybał
22 500 zł
50/SBP/2019
EDYTA PUDZIANOWSKA
40 000 zł
32/SBP/2019
Ewa Kosiedowska
17 000 zł
6/SBP/2019
BEATA WARCHOLAK
32 000 zł
17/SBP/2019
Jacek Borucki
39 999 zł
Kino dla każdego    zgłoszone
11/SBP/2019
Anna Lisiecka
29 000 zł
22/SBP/2019
Edward Kasierski
21 400 zł
1/SBP/2019
JOLANTA KARSKA
29 000 zł
Mały mistrz kodowania    zgłoszone
25/SBP/2019
Joanna Żmuda
39 200 zł
Medialne Know How    zgłoszone
42/SBP/2019
Sławomir Wierzbicki
40 000 zł
2/SBP/2019
Patryk Powązka
40 000 zł
Pikniki Rodzinne    zgłoszone
41/SBP/2019
Adam Piekarec
40 000 zł
26/SBP/2019
PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI
40 000 zł
43/SBP/2019
Mateusz Dynak
39 560 zł
12/SBP/2019
Kazimierz Duda
40 000 zł
28/SBP/2019
Joanna Jusianiec
35 600 zł
44/SBP/2019
Krzysztof Wiszniewski
40 000 zł
47/SBP/2019
Kamil Młynarkiewicz
40 000 zł
13/SBP/2019
Bogdan Musznicki
40 000 zł
19/SBP/2019
Dorota Sykuła
40 000 zł
35/SBP/2019
Edyta Pudzianowska
40 000 zł
34/SBP/2019
EDYTA
40 000 zł
16/SBP/2019
Jacek Borucki
39 970 zł
Złap formę na lato.    zgłoszone
38/SBP/2019
Jacek Mackus
35 500 zł