Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

37. Złap formę na lato.
Jacek Mackus

Lokalizacja
słupsk

Koszt zadania
35 500,00 zł

Opis zadania
Realizacja działania polegać będzie na zwiększeniu umiejętności i kompetencji mieszkańców w zakresie: wiedzy o zdrowym żywieniu i dietetyce, zorganizowane zostaną warsztaty z samoobrony. W pakiecie warsztatów przewidziane są także zajęcia z elementami gimnastyki, ćwiczenia siłowe. Każdy z uczestników biorących udział w warsztatach otrzyma pakiet szczegółowego zestawu ćwiczeń wspartego odpowiednią dietetyką i suplementacją. W ramach przewidzianych warsztatów zaplanowanych jest w okresie od stycznia do czerwca 45 godzin ćwiczeń siłowych z elementami gimnastyki, każdy uczestnik będzie miał do wykorzystania 6 godzin konsultacji z profesjonalnym dietetykiem, a także z trenerem personalnym.
Uzasadnienie
Miasto Słupsk buduję markę przestrzeni przyjaznej zdrowemu i ekologicznemu życiu w oparciu o aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Dotychczas w mieście nie było ogólnodostępnego i bezpłatnego projektu, w którym mogliby wziąć udział wszyscy mieszkańcy bez względu na wiek, czy m.in. niepełnosprawność, polegającego na zaktywizowaniu mieszkańców do zdrowego trybu życia połączonego z kompleksową konsultacją żywieniową. Projekt ma na celu zaktywizowanie mieszkańców do zdrowego trybu życia i podniesienie świadomości, jak ważnym jest zdrowa żywność i odpowiednia dieta do indywidualnych potrzeb każdego z mieszkańców.
Kosztorys
Części zadania Jednostka miary (np. m2, mb, sztuka, itp.) Ilość Pojedynczy koszt (np. za sztukę, za metr, za usługę) Suma
Wynajęcie hali 10 000,00 zł
Wynagrodzenie instruktorów 25 000,00 zł
Materiały informacyjno - promocyjne 500,00 zł
35 500,00 zł