Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

40. Słupska Liga Badmintona dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Mateusz Dynak

Lokalizacja
całe Miasto

Koszt zadania
39 560,00 zł

Opis zadania
Zadanie polegać będzie na organizacji w ciągu 10 miesięcy Słupskiej Ligi Badmintona, w której udział wezmą dzieci, młodzież i dorośli zgłaszający się z całego Miasta. Liga przeprowadzana będzie raz w miesiącu tj. jeden weekend każdego miesiąca np. sobota i niedziela, co zależne będzie od ilości zgłoszeń zainteresowanych uczestników. W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń w danym miesiącu zawody rozegrane będą tylko w sobotę bądź tylko w niedzielę. W trakcie zadania przeprowadzone zostanie również specjalistyczne szkolenie instruktorskie dla nauczycieli wychowania fizycznego, których zadaniem będzie przekazywanie ogólnorozwojowych elementów Badmintona wśród dzieci i młodzieży podczas zajęć wychowania fizycznego, a także propagowanie jednej z najbardziej wymagających pod wieloma aspektami dyscypliny sportowej jaką jest Badminton. Szkolenie instruktorskie dla nauczycieli wychowania fizycznego zajmie ok. 56 godzin. Prowadzone będzie w czasie weekendów i zostanie zakończone egzaminem oraz certyfikatem ukończenia dla każdego nauczyciela/instruktora.
Uzasadnienie
Celem zadania jest promowanie zdrowego trybu życia, zwiększenie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Słupska, integracja rodzinna poprzez uprawianie sportu, a także propagowanie Badmintona, czyli dyscypliny będącej wizytówką naszego miasta w latach 1995-2010 r. Jednocześnie w trakcie zadania Słupska Liga Badmintona przeprowadzone zostanie specjalistyczne szkolenie instruktorskie dla nauczycieli wychowania fizycznego, których zadaniem będzie przekazywanie ogólnorozwojowych elementów Badmintona wśród dzieci i młodzieży podczas zajęć wychowania fizycznego. Celem zadania jest również budowanie świadomości wśród mieszkańców naszego Miasta o możliwościach jakie daje Badmintona, a także poinformowania mieszkańców dzięki zadaniu o możliwości uprawiania tej dyscypliny na każdym poziomie. Zadanie o charakterze sportowym, prowadzone w sposób ciągły i cykliczny poprawi sprawność i aktywność fizyczną wśród wszystkich zainteresowanych mieszkańców Słupska, co w dzisiejszych czasach "gier komputerowych" dzieci oraz pasywnego trybu pracy dorosłych jest kluczowym elementem dobrego samopoczucia, zapobiegającego wielu chorobom.
Kosztorys
Części zadania Jednostka miary (np. m2, mb, sztuka, itp.) Ilość Pojedynczy koszt (np. za sztukę, za metr, za usługę) Suma
Wynajem hali sportowej godzina 200 14 000,00 zł
Zakup rakiet do gry w badmintona w szkołach sztuka 100 10 000,00 zł
Zakup lotek do gry w badmintona w szkołach tuba 20 800,00 zł
Zakup medali sztuka 270 1 620,00 zł
Zakup dyplomów sztuka 270 540,00 zł
Organizacja i prowadzenie ligi miesiąc 10 6 000,00 zł
Zabezpieczenie medyczne podczas ligi miesiąc 10 1 000,00 zł
Prowadzenie szkolenia dla instruktorów godzina 56 5 600,00 zł
39 560,00 zł