Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

41. Szkoła jazdy Enduro MTB- II edycja
Krzysztof Wiszniewski

Lokalizacja
Lasek Północny oraz Lasek Południowy

Koszt zadania
40 000,00 zł

Opis zadania
W ramach tego zadania: - Prowadzenie zajęć dostosowanych pod względem wieku oraz umiejętności. Zajęcia muszą się odbywać przynajmniej 1 raz w tygodniu. Należy przyjąć, że jeden dzień zajęć będzie wypadał w sobotę lub niedzielę. Wykonawca winien zapewnić właściwe warunki BHP oraz zobowiązany jest do zapewnienia niezbędnego sprzętu do prowadzenia zajęć, w tym: - Woda mineralna - Dyplomy - Pamiątkowe koszulki lub medale - Zaplecze serwisowe ( klucze imbusowe, klucze torx, klucze płasko - oczkowe, pompka, pompka do amortyzatorów, łyżki do opon, wieszak serwisowy) - Aparat fotograficzny Full HD (w celu analizy treningu) - Kamera sportowa (w celu analizy treningu) - Rowery w ilości 3 sztuki - Tyczki i słupki - Sprzęt do pomiaru czasu i komunikacji Prowadzenie zajęć obejmuje: Nauka z wykorzystaniem pomiaru czasu Nauka z wykorzystaniem kamery Nauka z wykorzystaniem zdjęć poklatkowych Jak to jest z geometrią roweru Ustaw rower do swojego stylu Problemy z zawieszeniem Równowaga to podstawa Pozycja ataku Dociążanie i odciążanie Perfekcyjne pedałowanie Jak startować Lepiej hamujesz, szybciej jedziesz Hamowanie na tarce Podstawy każdego zakrętu Właściwej linia Kąt pochylenia Po bandzie Zakręty na płaskim Zakręty na trawersie Agrafka Zakręty z poślizgiem Pompuj dla prędkości Skoki nad przeszkodami małymi i dużymi Pompowanie i jego płynność Nabieranie prędkości na pojedynczej muldzie Utrzymywanie prędkości na pojedynczej muldzie Pompowanie tyłem przez podwójną Pompowanie w zakręcie Lądowanie w czasie zjazdu - drop Naucz się skakać Wybierz własny styl skakania Osiąganie FLOW Jak jedziemy na maksymalnych wybojach Jak jedziemy na śliskim Jak jedziemy na sypkim i miękkim Jak jedziemy wśród kolein Trasa szeroka, a trasa wąska Pięć najważniejszych ćwiczeń rowerzysty Jak nie ulec kontuzji - Zorganizowanie lokalnych zawodów enduro mtb - Zaproszenie 2 zawodników lub trenerów w celu przeprowadzenia dnia szkoleniowego - Czas trwania projektu: 1 marzec 2018 do 31 październik 2018 r.
Uzasadnienie
Celem tego zadania jest prowadzenie zajęć pod kątem nauki jazdy na rowerze Enduro MTB. Projekt ten zakłada również, że dzieci oraz młodzież będzie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu co pozytywnie wpłynie na ogólny stan zdrowia jak i aktywność fizyczną. Na zajęciach będzie prowadzona nauka jazdy na rowerze oraz kultura jazdy na rowerze. Ponadto uczestnicy będą się uczyli przepisów dotyczących poruszania się rowerem w komunikacji miejskiej co wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo w ruchu Wszyscy beneficjenci zajęć będą szkoleni z bezpieczeństwa jazdy na rowerze, a także podstawowych technik jazdy ENDURO/MTB. Przełoży się to bezpośrednio na umiejętność szybszego i sprawniejszego poruszania się w terenie. Ponadto zwiększy umiejętności osób chcących startować w zawodach ENDURO/MTB co bezpośrednio wpłynie na osiągane przez nich wyniki na zawodach. Zadanie ma charakter zorganizowany oraz grupowy, co wpływa na integrację osób uczestniczących.
Kosztorys
Części zadania Jednostka miary (np. m2, mb, sztuka, itp.) Ilość Pojedynczy koszt (np. za sztukę, za metr, za usługę) Suma
Prowadzenie zajęć h 110 36 000,00 zł
Organizacja zawodów szt 1 2 000,00 zł
Materiały Reklamowe szt 1 2 000,00 zł
40 000,00 zł