Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

42. Szkoła nauki jazdy na Pumptracku- edycja II
Kamil Młynarkiewicz

Lokalizacja
Pumptrack w Słupskim Parku Kultury, Sportu i Rekreacji.

Koszt zadania
40 000,00 zł

Opis zadania
W ramach tego zadania: Wykonawca winien zapewnić: Zapewnienia 5 rowerów do jazdy po Pumptracku/dirt oraz 10 Kasków dobrej jakości w różnych rozmiarach! - Prowadzenie zajęć dostosowanych pod względem wieku oraz umiejętności. Zajęcia muszą się odbywać przynajmniej 1 raz w tygodniu. Należy przyjąć, że jeden dzień zajęć będzie wypadał w sobotę lub niedzielę. Prowadzenie zajęć obejmuje: 1. Zasady poruszania się w przestrzeni publicznej 2. Zasady poruszania się po torze Pumptrack 3. Naukę jazdy po Pumptracku 4. Naukę jazdy w zakrętach na Pumptracku 5. Naukę "pompowania" na Pumptracku - nauka pracy ciałem 6. Przeskakiwanie muld na Pumptracku 7. Jazda na jednym kole przez muldy 8. Doskonalenie umiejętności jazdy na Pumptracku 9. Naukę jazdy między tyczkami oraz pracy ciałem 10. Naukę podskoku w miejscu - bunny hop 11. Pomoc rodzicom w nauce dzieci jazdy na rowerze na dwóch kołach - Zorganizowanie lokalnych zawodów Pumptrack - Zaproszenie 2 zawodników lub trenerów w celu przeprowadzenia dnia szkoleniowego - Czas trwania projektu: 1 marzec 2018 do 31 październik 2018 r.
Uzasadnienie
Celem tego zadania jest prowadzenie zajęć pod kątem nauki jazdy na rowerze dla najmłodszych, dla osób które już potrafią jeździć na rowerze oraz doskonalenie umiejętności poruszania się po torze pumptrack. Projekt ten zakłada również że dzieci oraz młodzież będzie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu co pozytywnie wpłynie na ogólny stan zdrowia jak i aktywność fizyczną. Na zajęciach będzie prowadzona nauka jazdy na rowerze oraz kultura jazdy na rowerze. Ponadto uczestnicy będą się uczyli przepisów dotyczących poruszania się rowerem w komunikacji miejskiej co wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo w ruchu Wszyscy uczestnicy zajęć będą szkoleni z bezpieczeństwa jazdy na torze Pumptrack co spowoduje iż zmniejszy się ryzyko kolizji i wypadków na torze. Zadanie ma charakter zorganizowany oraz grupowy, co wpływa na integrację osób uczestniczących.
Kosztorys
Części zadania Jednostka miary (np. m2, mb, sztuka, itp.) Ilość Pojedynczy koszt (np. za sztukę, za metr, za usługę) Suma
Prowadzenie zajęć h 110 36 000,00 zł
Organizacja zawodów szt 1 2 000,00 zł
Materiały reklamowe szt 1 2 000,00 zł
40 000,00 zł