Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

7. MODERNIZUJEMY I POWIĘKSZAMY SKATEPARK
Kamil Młynarkiewicz

Lokalizacja
Teren obecnie istniejącego skateparku przy ul. Małcużyńskiego oraz teren zieleni do niego przyległy.

Koszt zadania
500 000,00 zł

Opis zadania
W ramach projektu ma zostać powiększony istniejący skatepark. Obejmuje to położenie nowej betonowej nawierzchni oraz powstanie nowych przeszkód również z betonu. Projekt ma powstać na terenie poprzedzającym skatepark. Ilość przeszkód jest uzależniona od ich typu oraz wielkości. W załączniku są podane przykładowe ceny dla każdego typu przeszkód, ceny są orientacyjne oraz mogą się różnić w zależności od wykonawcy. Koszt wylania betonowego placu wynosi około 80.000 – 100.000 złotych brutto. Wielkość skateparku może się różnic w zależności od tego jakie przeszkody zostaną wybrane w projekcie. Skatepark ma zostać wykonany z betonu ( konstrukcja monolitu ) lub z modułowych przeszkód betonowych. Finalny projekt oraz wybór przeszkód powinien być ustalony wraz z zespołem konsultacyjnym składającym się z wnioskodawcy oraz użytkowników skateparku.
Uzasadnienie
Celem tego zadania jest modernizacja oraz powiększenie o nowe przeszkody istniejącego skateparku. Obecny obiekt jest za mały w stosunku do liczby odwiedzających go osób. Przeszkody które się znajdują nie wystarczają użytkownikom pod względem poziomu trudności, ilości oraz rozmieszczenia. Dzięki realizacji tego projektu więcej osób będzie mogło korzystać w tym samym czasie z obiektu. Ponadto powiększenie obiektu wpłynie pozytywnie na poprawę bezpieczeństwa użytkowników, ponieważ zmniejszy się ryzyko zderzenia użytkowników. Z tego projektu skorzystają dzieci i młodzież z całego miasta.
Załączniki
  1. skatepark1.pdf
Kosztorys
Części zadania Jednostka miary (np. m2, mb, sztuka, itp.) Ilość Pojedynczy koszt (np. za sztukę, za metr, za usługę) Suma
Tablica informacyjna (zadania infrastrukturalne) sztuka 1 500,00 zł
Zaprojektowanie i wykonanie skateparku sztuka 1 499 500,00 zł
500 000,00 zł